Kompleksowe rozwiązania budujące wartość firmy

O Grupie

 • Doradztwo biznesowe
 • Efektywność organizacji
 • Doradztwo transakcyjne
 • Wyceny i modelowanie
 • Kapitał ludzki
 • Opcje menedżerskie
 • Przegląd wynagrodzeń
 • Doradztwo innowacyjne
 • Konferencje i warsztaty
 • Szkolenia zamknięte
 • Eventy
 • Life science i Innowacje
 • Transakcje M&A
 • Własność intelektualna, prawo prasowe i media
 • Inwestycje budowlane, nieruchomości
 • Obsługa korporacyjna
 • Postępowania sądowe

Grupa Trio Management działa na rynku firm doradczych od 2001 roku. Posiadamy dostęp do największej bazy ekspertów z różnorodnych dziedzin, co pozwala na stworzenie w krótkim czasie zespołu projektowego gotowego do realizacji każdego zleconego zadania. Jesteśmy organizacją złożoną z 3 marek, działających na różnych płaszczyznach biznesowych: Trio Advisory, Trio Conferences oraz Kancelaria prawna Lawards.

Pod marką Trio Advisory świadczymy zintegrowane usługi doradcze wspierające wzrost wartości firm. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania zwiększające wartość organizacji naszych Klientów poprzez efektywne zarządzanie kapitałem ludzkim i finansami, redukcję ryzyka biznesowego oraz wsparcie w budowie efektywnych mechanizmów. Wyceniamy profesjonalnie każdy element biznesu.

Trio Conferences to niezależny organizator wydarzeń dedykowanych dla biznesu - konferencji, kongresów i warsztatów. Do roli prelegentów angażujemy ekspertów z Polski i zagranicy reprezentujących sektor prywatny, przedstawicieli stowarzyszeń i izb gospodarczych, znanych i cenionych pracowników naukowych, czy przedstawicieli firm badawczych.

Lawards to Kancelaria z ponad 20-letnią historią, specjalizująca się w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz w doradztwie we wszystkich dziadzinach prawa związanych z ich działalnością. Dzięki wysokiej świadomości biznesowej jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom indywidualne rozwiązania, uwzględniające ich aktualne potrzeby. Doradzamy przedsiębiorstwom na każdym etapie ich działalności, od start-upów po korporacje i grupy kapitałowe.

 • O Nas
  Jesteśmy
  numerem
  1 na rynku w obszarze łączenia kompetencji i oferowania komplementarnej usługi
 • Nasze firmy
  Trio Management to synergia 3 obszarów biznesowych które współdziałają na sukces naszych Klientów
 • Klienci
  W każdym roku współpracujemy z ponad 750 firmami a do grona naszych stałych Klientów przybywa kilkadziesiąt nowych
 • Nasz zespół
  Blisko 100 doświadczonych konsultantów jest do Państwa dyspozycji
 • Doświadczenie
  Wspieramy naszych Klientów już 17 lat

Obszary działalności

Co nas wyróżnia?

 

Oferujemy kompletne kompetencje w ramach jednej usługi, łączącej doświadczenia wyniesione z licznych projektów doradczych zrealizowanych dla ponad 4 tys. Klientów, z doświadczeniem wynikającym z tworzenia i rozwijania działalności w ramach własnych projektów inwestycyjnych oraz pozyskiwania i zarządzania zewnętrznymi funduszami w ramach finansowania early stage oraz venture.

 • Synergia zespołów
   


  Łączymy kompetencje wielu zespołów oferując uniwersalne rozwiązania. Współpraca z nami to gwarancja kompleksowego podejścia.

 • Jakość
   


  Naszym priorytetem jest dostarczanie najwyższej jakości usług i produktów, oraz ich efektywne wdrażanie. Dzięki temu nasi partnerzy są z nami przez wiele lat​.

 • Profesjonalizm
   


  Doskonałość w działaniu – tak można określić nasze podejście do powierzanych nam zadań.

 • Polski kapitał
   


  Jesteśmy polską firmą. Od 17 lat wspieramy rozwój biznesu w Polsce, korzystając z międzynarodowych doświadczeń. Jesteśmy z tego dumni.

Zespół

Magdalena Karda Prezes Zarządu Kontakt
K: +48 500 080 935
Związana z Grupą Trio Management od 2012 roku. W latach 2010–2012 Dyrektor Działu Marketingu Bonnier Business (Polska), wydawcy „Pulsu Biznesu”. Odpowiedzialna za obszar marketingu, komunikacji oraz PR. Równolegle, od lipca 2006 r. do października 2012 r. związana ze spółką Informedia Polska, gdzie od 2008 r. prowadziła dział marketingu.
Michał Świda CFO, Członek Zarządu Kontakt
K: +48 508 389 749
Związany z Grupą Trio Management od 2003 roku, poprzednio w PricewaterhouseCoopers. W trakcie swojej pracy nadzorował i uczestniczył w kilkuset projektach doradztwa finansowego (wyceny, optymalizacja kosztów, modelowanie finansowe). Prowadzi także projekty z zakresu restrukturyzacji i Interm Managementu. W czasie wolnym pasjonat sportu, z zamiłowania trener (m.in. CrossFit Lvl 1)
Paweł Straszyński Partner, Członek Zarządu Kontakt
K: +48 502 389 828
Pomysłodawca i współzałożyciel Grupy Trio Management. W branży konsultingowej od ponad 20 lat. Karierę rozpoczynał w Coopers&Lybrand (obecnie PwC). Założył, zarządzał i rozwinął szereg firm technologicznych oraz funduszy celowych, m.in. Relyonart Fund, Hexa Group czy Live Science Innovations Fund. Nurek w czasie wolnym.
Adam Maciej Cudny Partner, Przewodniczący Rady Nadzorczej Kontakt
K: +48 503 099 787
Pomysłodawca i współzałożyciel Grupy Trio Management. Ekspert ds. finansów (CIMA, ACCA) z ponad 20-letnim doświadczeniem w konsultingu (6 lat w PwC, 15 w Grupie Trio Management). Założył, zarządzał i rozwinął szereg firm technologicznych oraz funduszy celowych, m.in. Relyonart Fund, Hexa Group czy Live Science Innovations Fund. W wolnych chwilach żegluje, posiada patent kapitana jachtowego.
Jacek Bagiński Partner Kontakt
K: +48 607 240 840
Jacek Bagiński jest doświadczonym menedżerem z ponad 20 letnim doświadczeniem w różnych dziedzinach businessu poczynając od handlu detalicznego, branży farmaceutycznej, FMCG, a kończąc na wydobyciu i produkcji kruszyw, gazu i ropy naftowej. Jacek był członkiem zarządów spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i międzynarodowych korporacji o obrotach od Eur 10m do ponad Eur 800m. Pracując w tych przedsiębiorstwach, Jacek był odpowiedzialny za planowanie strategiczne, rozwój i zarządzanie businessem, finansowanie, M&As oraz wyjście z inwestycji.
Joanna Jamka Partner Kontakt
K: +48 500 161 297
W branży konferencyjnej od 2003 roku. W trakcie swojej pracy odpowiadała za przygotowanie, opracowanie merytoryczne i nadzór realizacji kilkuset wydarzeń kongresów, konferencji i warsztatów dla wyższej i średniej kadry zarządzającej. Związana była m.in. z takimi liderami rynku jak Informedia Polska (oraz ECU Marketing), Bonnier Business Polska (Puls Biznesu).​
Grzegorz Goldian Partner Kontakt
K: +48 607 388 879
Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w marketingu relacyjnym, programach lojalnościowych i CRM. Doświadczenie w tym zakresie zdobywał w EURO RSCG oraz Saatchi & Saatchi. Jest także ekspertem w wykorzystaniu technik modelowania statystycznego i data mining w optymalizacji procesów biznesowych, skutecznej komunikacji marketingowej i sprzedaży.
Marta Pajączkowska Partner Kontakt
K: +48 509 435 993
Doświadczony prawnik, adwokat z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym, w tym ponad 10-letnim w obsłudze podmiotów gospodarczych w międzynarodowym środowisku. Uczestniczyła w szeregu często skomplikowanych transakcji, w tym fuzji i przejęć, inwestycyjnych, z zakresu praw własności intelektualnej, w obszarze nieruchomości oraz szeroko rozumianego prawa cywilnego. Z sukcesem prowadzi również procesy sądowe.
Marcin Kukulski Dyrektor Kontakt
K: +48 506 137 100
Specjalista pracujący w branży doradczej od roku 2001. Karierę rozpoczynał w PricewaterhouseCoopers (obecnie PwC), a w roku 2005 dołączył do Grupy Trio Management. Kluczowe obszary ekspertyzy to: wyceny aktuarialne rezerw na świadczenia pracownicze, konstruowanie i wycena programów motywacyjnych dla zarządu i kluczowych pracowników (opcje menedżerskie), wycena spółek oraz składników ich majątku (wartości niematerialne, znaki towarowe, marki, aktywa trwałe) oraz modelowanie finansowe.
Agnieszka Cudna-Ryczer Dyrektor Kontakt
K: +48 516 019 678
Agnieszka Cudna-Ryczer w 2003 roku ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowość, w roku 2004 sfinalizowała ścieżkę Rachunkowości w Katedrze Rachunkowości otrzymując certyfikat (Nr 127/R/2004) Kolegium Zarządzania i Finansów SGH w Warszawie. Od 2006 roku konsultant w Grupie Trio Management, gdzie zdobyła bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów wycen aktuarialnych rezerw na świadczenia pracownicze oraz wycen spółek, wycen majątkowych oraz wartości niematerialnych i prawnych. Jest odpowiedzialna za koordynację projektów wycen aktuarialnych dla kilku grup kapitałowych min. notowanych na GPW.

Skontaktuj się z nami

 • Biuro w Warszawie
  Trio Management
  ul. Wołoska 9, Budynek Platinium I
  02-583 Warszawa
  Tel: +48 (22) 444 78 00
  Fax: +48 (22) 444 78 01
  trio@triomanagement.pl

 •  

  Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie wycofać udzielone poniżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać wysłana na adres e-mail: trio@trioadvisory.pl.
  Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.
   
  Informujemy, że administratorem danych osobowych jest spółka Trio Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s. k. z siedzibą w Warszawie (02-583), z siedzibą przy ul. Wołoskiej 9
  Dane osobowe zbierane są w celu możliwości realizacji kontaktu, obsługi klienta, umowy, działań marketingu bezpośredniego (e-mailing, newslettery) oraz przedstawiania ofert handlowych.
  Zgodnie z art. 32 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych ma Pan/i prawo do wglądu do swoich danych oraz poprawiania ich treści a także odwołania zgody na ich przetwarzanie.
  Podanie danych jest dobrowolne.
  Obowiązek informacyjny znajdą Państwo w Obowiązku Informacyjnym.

Nasze biura

Oprócz rozwiniętych relacji partnerskich z szeregiem wiodących firm doradczych i kancelarii prawnych poza Polską, posiadamy także biura w Bukareszcie i Sofii.

WARSZAWA

Nasze główne biuro mieści się w Warszawie w budynku Platinium I przy ul. Wołoskiej 9. ​Mamy zapewnione pod jednym dachem optymalne warunki pracy dla naszych wszystkich konsultantów i prawników w Warszawie. Pozwala nam to realizować ideę pracy jako Jeden Zespół.

Budynek
Można nas znaleźć w otoczonym zielenią, jednym z najnowocześniejszych budynków w Warszawie.